Historia marki

CO NAM LEŻY NA SERCU

Kontynuować wprowadzanie innowacji, tworzenie inteligentnych i kobiecych produktów, które ułatwiają wydobycie piękna. Sprawić, by paryski szyk stał się osiągalny dla każdej kobiety poprzez śmiałe look'i które są zgodne z trendami ale też nie przysparzają trudności w wykonaniu… i wszystko to bez konieczności wydawania fortuny na kosmetyki. Pozwolić każdej kobiecie w pełni wyrazić jej wewnętrzny styl i kreatywność.

Bourjois ma osobowość i kocha kobiety, które też ją mają.

Marka od zawsze była synonimem koloru, jakości i radości życia, wartości te znajdują odzwierciedlenie w każdym produkcie Bourjois.

Inteligentne i kobiece produkty, które ułatwiają wydobycie piękna


Bourjois to między innymi twórca maskary Coup de Thetare- pierwszej maskary z podwójnymi końcówkami; cieni do powiek Suivez mon regard, których sprytne pudełeczko zawiera sypki cień, bezpośrednio dozowany na zintegrowany pędzelek. Genialne produkty: tak! i do tego ładne przedmioty, które cieszą oczy: każdy produkt jest szczegółowo dopracowywany by był łatwy w użyciu i by był ozdobą każdej kosmetyczki!

Od makijażu do demakijażu


Kto lepiej niż ekspert makijażu może zaproponować produkty do jego zmycia? Bourjois proponuje linię do demakijażu, która jest skuteczna, prosta i przyjemna w użyciu. .

Najnowsze tendencje i paryski szyk jest dostępny dla wszystkich


Kolor jest ważnym akcesorium mody na całym świecie. Jak każda z nas może się poddać najświeższym trendom modowym bez ryzyka pomyłki? Bourjois opracowuje nowy look na każdy sezon: makijaż czasami odważny, ale zawsze w dobrym guście by pasować do każdej sytuacji i nastroju. Bourjois uwielbia opowiadać historie, wprowadzać nowe trendy i produkty.

Bardzo szeroki wybór kolorów


Czy wiecie, że na świecie produkty Bourjois są dostępne w 400 kolorach z czego 100 z nich jest odnawianych każdego roku?!

Hélène, nasza specjalistka, jest odpowiedzialna za kolory i trendy, śledzi i analizuje nadchodzące tendencje. Zespoły opracowujące nowe produkty, wszystkie są przeszkolone w tematyce kolorów, czuwają nad procesem technologicznym by zagwarantować jakość nowych gam kolorystycznych.

Co nas motywuje w Bourjois


W Bourjois jest nas 90% kobiet, tak więc wiemy o czym mówimy. Makijaż służy do odzwierciedlenia naszej kobiecości.
Nasze produkty dają kobiecie swobodę do pokazania swojej siły i piękna dostarczając nam w zamian niesłychanej satysfakcji.

Profesjonalizm kluczem do sukcesu


Zespół Bourjois : szefowie produktu, inżynierowie czuwający nad opakowaniami, osoby odpowiedzialne za formuły to w 90% kobiety! One dokładają wysiłku by stworzyć produkt wysokiej jakości; są kreatywne, są ekspertami w swoich dziedzinach, nie zapominają o najmniejszych szczegółach oraz posiadają kwalifikacje, dzięki którym powstają prawdziwe innowacje w przystępnych cenach.